Seznamte se s našimi golfisty

Golf Activity prochází se začínajícími golfovými hráči cestu, kterou si prošla většina současných hráčů golfu až po ty nejlepší. Každá cesta má svůj cíl. Pro ty nejtalentovanější může být cílem Golf Activity Team.

Hlavním motivem Golf Activity Teamu (GAT) se stalo vytvořit týmové zázemí, které nejen přinese rozvoj konkrétnímu výkonnostnímu hráči, ale rovněž novým talentovaným hráčům, kteří právě vstupují na cestu Golf Activity, ukáže vysněný cíl, který může hráče přivést až na olympijské hry. Právě olympijské hry v Tokiu v roce 2020 jsou naším cílem.

Vybrali jsme české nadějné amatérské hráče, kterým jsme představili projekt Golf Activity, a oni sami vyjádřili zájem projít si společně s Vámi cestu, kterou oni sami již jednou uskutečnili.

Nepředstavujeme Vám celebrity, ale hráče, kteří umí fungovat v týmu a umí na sobě tvrdě pracovat, aby dosáhli vytouženého cíle.

Představujeme Vám hráče Golf Activity Teamu


Šimon Zach

Šimon Zach

Jeden z největších českých talentů a hráč, kterému je jako prvnímu prorokována budoucnost na European a PGA Tour.

Maruška Luňáčková

Maruška Luňáčková

Naděje českého ženského golfu, která by mohla doplnit místo po boku Kláry Spilkové a prosadit se nejen v evropském golfu.

Jiří Zuska

Jiří Zuska

Již v dětství se stal opravdovým sportovcem a od počátku pomalu sbírá úspěchy, nyní již i v reprezentaci. Je hráčem, který nás ještě překvapí.

Filip Ráža

Filip Ráža

Ve svých deseti letech patřil k mladým hráčům s nejdelším úderem na světě a jeho talent mu dává víc než velkou šanci být mezi nejlepšími.

Johana Luňáčková

Johana Luňáčková

Jde ve šlépějích úspěšných hráčů s cílem studovat a hrát golf za univerzitní tým v USA, aby si splnila svůj sen zúčastnit se olympijských her.

Dominik Pavouček

Dominik Pavouček

S golfem začal až později, přesto mu jeho atletické předpoklady otevřely cestu mezi českou elitu a do Golf Activity Teamu.

Milan Kotrba

Milan Kotrba

Talent, který si pomalu získává respekt mezi stejně starými hráči a v nejbližší době by mohl patřit k nejstabilnějším českým hráčům.

Františka Luňáčková

Františka Luňáčková

Jde ve šlépějích svých dvou starších sester, které má jako svůj největší vzor. V nejbližší době by mohla patřit k nejlepším ve své věkové kategorii.

Tereza Málková

Tereza Málková

Jako jediná v týmu poznala, jaké to je být mistryní světa. Dříve tanec vítězil nad golfem. Teď chce pokořit i golf.

Adam Kobulej

Adam Kobulej

Je prvním hráčem programu Golf Activity Junior, který přechází k výkonnostním hráčům Golf Activity Teamu. Trénink po boku Šimona Zacha a dalších je novou motivací.Modré džíny

Nejméně vhodné jsou na golf, stejně jako pro většinu jiných sportů, modré džíny. Golfová etiketa naopak...

číst více

Navštivte jedno z 78 hřišť

78 Golfových hřišť