Golf Activity Junior

Rozvoj talentu hráčů v raném věku je hlavním cílem programu Golf Activity Junior. Rodičům, kteří přivedli své děti ke golfu, nabízíme nadstavbové řešení běžného tréninkového procesu pro jejich nadějné hráče. Golf Activity Junior nenahrazuje běžnou golfovou průpravu dítěte, ale nabízí nadstavbové zázemí pro nové hráče, dbá o jejich sportovní vývoj a připravuje je k dalšímu osobnostnímu růstu v golfovém sportu.

  • Pro děti ve věku od 7 do 11 let organizujeme pravidelné golfové kempy za přítomnosti odborných pracovníků.
  • Projekt nepřímo navazuje na aktivitu České golfové federace Se školou na golf.
  • Projekt nabízí dětem, které se již s golfem seznámily, nadstavbu tréninkového procesu, která zahrnuje rozvoj techniky, taktiky, kondice, resp. psychiky dítěte.

Golf Activity Junior probíhá za účasti realizačního týmu Golf Activity Team. Šéftrenérem dětí je Edita Urbanová, která vede jednotlivé přípravné kempy ve spolupráci s kondičním trenérem Petrem Hornem. Rodiče mají možnost navštívit přednášky týmového psychologa Jiřího Šlédra a konzultovat s týmem další vývoj svého dítěte. Golf Activity Junior vytváří prostředí potřebné pro úspěch a budoucí výsledky hráče.

Golfové kempy jsou otevřené pro širokou veřejnost. Nadějným talentům nabízíme plynulý přechod do programu Golf Activity Team.

V sezóně 2017 připravuje celkem 8 golfových kempů, které jsou přirozenou nadstavbou programu Se školou na golf, stejně tak jako varianta pro hráče, kteří jsou součástí tréninkového systému ČGF, nebo by se jimi chtěli stát.

Více informací o aktuálním kempu zde.

Golf Activity JuniorDriver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z...

číst více

Navštivte jedno z 106 hřišť

106 Golfových hřišť