Golf Activity Academy

Hrajete golf na rekreační úrovni, dosahujete kvalitních výsledků a máte chuť si vyzkoušet úděl vrcholového sportovce?
Láká Vás představa zatrénovat si s nejlepšími amatérskými hráči, kteří se připravují na svoji profesionální golfovou kariéru a jejichž vysněným cílem je účast na olympijských hrách?
Chcete zjistit, v jaké jste fyzické kondici, jaký je Váš golfový švih, a máte zájem o rady sportovních odborníků různých profesí?

Vyzkoušejte si náš program pro rekreační hráče golfu – Golf Activity Academy!

Program Golf Activity Academy je rozdělen do dvou fází.

První, individuální část zahrnuje monitorování Vašeho výkonu.

  • Pozveme Vás na diagnostiku do Laboratoře sportovní motoriky, FTVS UK v Praze.
  • Kondiční trenér vyhodnotí diagnostická vyšetření, představí Vám kompenzační a kondiční cvičení, navrhne Vám plán Vašeho dalšího kondičního rozvoje.
  • Navštívíte psychologa týmu k testování typu temperamentu a konzultaci psychologie sportovní výkonnosti. Získáte nové zkušenosti, jak se připravit před každým golfovým úderem.
  • Naši trenéři vyhodnotí Váš golfový švih, získáte podrobnou analýzu z moderních zařízení pro golfovou výuku – Scout a Trackman zařízení.

Ve druhé části se zúčastníte dvoudenního golfového soustředění a stanete se součástí týmu. Porovnáte svoji výkonnost a své hráčské dovednosti s nadějnými amatérskými hráči.

Díky absolvované první části si s námi můžete dvoudenní kemp kdykoliv zopakovat. Můžete s námi pracovat na svém výkonnostním rozvoji stejně jako každý jiný vrcholový sportovec, anebo se jen udržovat v ideální kondici.

Golf Activity JuniorOsmnáct jamek

Standardní hřiště se skládá z osmnácti jamek s normou 72 ran. Existují však i hřiště s devíti...

číst více

Navštivte jedno z 106 hřišť

106 Golfových hřišť